Becker-Antriebe | Oszczędność energii | Zapytanie | Serwis | Do pobrania | Kontakt
Kontakt | Kontakt w innych oddziałach | Dane firmy

Dane firmy

BECKER-Antriebe GmbH
Friedrich-Ebert-Straße 2-4
D-35764 Sinn
Niemcy

Telefon: +49 (0) 2772 / 507-0
E-Mail: info@becker-antriebe.com

Zarząd:
Hans-Joachim Wiegelmann
Dieter Fuchs

VAT UE: DE 811177977
Amtsgericht Wetzlar HRB 4004

Projekt:
DIVIICE Advertising GmbH
www.diviice.de

Wykonanie:
www.4koepfe.de

Disclaimer

1. Ograniczenie odpowiedzialności
Zawartość tej strony internetowej została przygotowana z największą starannością. Nie bierzemy jednak odpowiedzialności za jej dokładność, kompletność i aktualność. Korzystanie z jej zawartości może odbywać się jedynie na własne ryzyko. Poszczególne jej części mogą przedstawiać opinię autora i mogą nie odzwierciedlać poglądów zleceniodawcy. Samo korzystanie ze strony Internetowej tego operatora nie powoduje zawarcia jakiejkolwiek umowy między użytkownikiem i operatorem.

2. Zewnętrzne linki
Strona ta zawiera linki do stron osób trzecich („linki zewnętrzne”). Witryny te podlegają odpowiedzialności poszczególnych operatorów. Dostawca dokonał sprawdzenia zawartości poszczególnych stron przy umieszczeniu zewnętrznych linków . W momencie sprawdzania nie naruszały one prawa. Dostawca nie ma jednak wpływu na obecny i przyszły ich kształt oraz ich treść. Stała kontrola zewnętrznych linków bez konkretnych dowodów naruszenia prawa jest nieuzasadniona. Jednak w przypadku stwierdzenia łamania prawa linki zewnętrzne zostaną natychmiast usunięte.

3. Prawa autorskie i prawa własności
Treści prezentowane na tej stronie są objęte prawami autorskimi oraz niemieckim prawem własności intelektualnej. Każde wykorzystanie części lub całości jej zawartości wymaga uprzedniej pisemnej zgody autora lub jej właścicieli. Odnosi się to w szczególności do reprodukcji, adaptacji, tłumaczenia, przechowywania, przetwarzania lub odtwarzania treści w bazach danych lub innych mediach elektronicznych oraz innych systemach. Zawartość oraz prawa osób trzecich są przy tym wyraźnie oznaczone. Niedozwolone jest powielanie i rozpowszechnianie całości oraz części poszczególnych stron i jest ono karalne. Dozwolone jest jedynie sporządzanie kopii oraz pobieranie dla użytku prywatnego (niekomercyjnego) . Umieszczanie tej strony w ramce na obcych stronach internetowych jest dozwolone jedynie za pisemną zgodą.

4. Polityka prywatności
Przy odwiedzaniu tej strony internetowej zapisywane są informacje na temat jej dostępu (data, godzina, strona z której nastąpiło wejście). Dane te nie należą do danych osobowych i są anonimowe. Są one wykorzystywane wyłącznie do celów statystycznych i nie są ujawniane osobom trzecim w celach komercyjnych i niekomercyjnych. Informujemy również, że wszelkie dane w internecie oraz komunikacja w internecie może nie być w pełni zabezpieczona przed dostępem osób trzecich (np. w przypadku komunikacji przez e-mail). Wykorzystanie danych kontaktowych zawartych na tej stronie w celach reklamy komercyjnej nie jest dozwolone, chyba, że dostawca wyraził na to pisemną zgodę lub wynika to z powiązań handlowych. Dostawca oraz wszystkie osoby o których mowa na tej stronie nie wyrażają zgody na komercyjne wykorzystanie ich danych.

5. Szczególne warunki użytkowania
Jeżeli warunki użytkowania poszczególnych stron na tej witrynie odbiegają od punktów 1. do 4., musi to być wyraźnie na nich określone. W takim przypadku mają zastosowanie szczególne warunki użytkowania.

Obrazy
© panthermedia.net/Helga Walter
© panthermedia.net/Susan Michel
© panthermedia.net/Javier Ortega
© panthermedia.net/Holger Much
© panthermedia.net/Hendrike Tesch
© panthermedia.net/Sven Zieseniss
© panthermedia.net/Serge Nied
© panthermedia.net/Marlies Vetter
© panthermedia.net/Bernd Kröger
© panthermedia.net/Jürgen Schian
© panthermedia.net/Harald Richter
Okea © fotolia.de
minicel73 © fotolia.de
JJAVA © fotolia.de
dkimages © fotolia.de
Kati Molin © fotolia.de
V. Yakobchuk © fotolia.de
Benjamin Thorn © fotolia.de

Korzystać z komfortu...

rolladen

zautomatyzowane rolety

dalej

Wygodny odpoczynek...

sonnenschutz

automatyczne osłony przeciwsłoneczne

dalej

Bez wstawania...

Garage059W6596

zautomatyzowane bramy garażowe

dalej

International